ТЕЛ: + 3 8 (050) 312 70-82

У квартирі в Одесі 20 червня 2023 спалахнув газ, є постраждалі

Головна » Статті з охорони праці » У квартирі в Одесі 20 червня 2023 спалахнув газ, є постраждалі
В Одеському житловому будинку мав місце тривожний інцидент,

В Одеському житловому будинку 20 червня 2023 мав місце тривожний інцидент, який включав вибух газу і призвів до травмувань. Більш конкретно, у будівлі на вулиці Академіка Заболотного, яка має дев’ять поверхів, в одній з квартир на першому поверсі в понеділок сталася неприємна ситуація з газоповітряним вибухом. Проте, на щастя, випадок не призвів до подальшого розповсюдження вогню та значних матеріальних збитків.

Про цей інцидент повідомила прес-служба Державної служби України з питань надзвичайних ситуацій в Одеській області. Вони підтвердили, що подія дійсно відбулася, і наголосили на необхідності дотримання всіх правил безпеки під час експлуатації газових пристроїв.

В результаті цього випадку було травмовано двох осіб. Першою жертвою став шістнадцятирічний підліток. Його відразу ж було доставлено бригадою швидкої медичної допомоги до міської клінічної лікарні. Йому було надано допомогу в опіковому відділенні.

Інша потерпіла особа – 34-річний чоловік, який самостійно звернувся до медичного закладу. Його стан наразі оцінюється як стабільний, проте він продовжує перебувати під наглядом медиків.

Можливою причиною виникнення вибуху виявилася втрата герметичності шланга газової плити. Це нагадує про важливість регулярних перевірок стану всіх газових приладів в домі, аби запобігти подібним надзвичайним ситуаціям в майбутньому.

Читати також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *