ТЕЛ: + 3 8 (050) 312 70-82

Які документи слід надати для отримання ліцензії на виробництво спирту?

Головна » Статті з охорони праці » Які документи слід надати для отримання ліцензії на виробництво спирту?
Які документи слід надати для отримання ліцензії на виробництво спирту

Які документи слід надати для отримання ліцензії на виробництво спирту?

Для того, щоб стати ліцензіатом з виробництва спиртових напоїв, кандидатам необхідно подати пакет документів до відповідного органу Державної фіскальної служби. Важливо зібрати та надіслати копії засновничих документів, сертифікат про виробництво, угоду з акредитованою лабораторією, а також квитанцію про сплату ліцензійного збору.

Згідно з вимогами Державної податкової служби у Дніпропетровській області та статті 3 Закону України №481/95-ВР від 19 грудня 1995 року, який регулює виробництво та обіг спирту та алкогольних напоїв (з усіма наступними змінами та доповненнями), ліцензія надається на основі заяви. Така заява може бути подана особисто, через пошту або електронно до центрального органу виконавчої влади, що відповідає за податкову політику.

При подачі заяви необхідно додати:

  • Копії засновничих документів;
  • Сертифікат про виробництво, виданий владою з відповідними повноваженнями, або “декларація відповідності матеріально-технічної бази” для малих виноробних підприємств;
  • Угоду з акредитованою лабораторією (у випадку відсутності власної);
  • Підтвердження сплати ліцензійного збору за рік.

Малі виноробні підприємства, що виробляють напої без додавання спирту, мають надіслати заяву в електронній формі разом з квитанцією про сплату збору, зазначивши назву підприємства, код ЄДРПОУ для юридичних осіб, а також особисті дані та адреси для фізичних осіб.

Подання будь-яких інших документів, окрім зазначених у Законі №481, є неприпустимим. Заявник несе відповідальність за достовірність наданих документів.

Ліцензії на виробництво тютюнових виробів видаються тим, хто має належні приміщення та обладнання для повного циклу виробництва, зареєстровані згідно з вимогами Податкового кодексу України та Єдиного реєстру. Виробництво тютюнових виробів також має відповідати стандартам, встановленим Наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України, і проходити атестацію відповідно до наказу Державного комітету України зі стандартизації, метрології та сертифікації.

Читати також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *