ТЕЛ: + 3 8 (050) 312 70-82

Спрощення процесу реєстрації декларації з пожежної безпеки

Головна » Статті з охорони праці » Спрощення процесу реєстрації декларації з пожежної безпеки
реєстрації декларації відповідності матеріально-технічної

Зміни в поданні декларацій

Внесено декілька змін в Оновлений Порядок подання та реєстрації декларації відповідності матеріально-технічної бази підприємства вимогам законодавства з питань пожежної безпеки.

Виключення вимоги подання декларації

Декларація з пожежної безпеки тепер не потрібна, якщо об’єкт використовується після завершення будівництва, реконструкції, реставрації або капітального ремонту, який прийнято в експлуатацію згідно з встановленим законодавством порядком.

Прискорення терміну реєстрації декларації

Зменшення терміну реєстрації декларації

Реєстрація декларації відтепер виконується ДСЧП або її територіальним органом безкоштовно впродовж 5 робочих днів з дня її надходження. Це становить значне скорочення часу у порівнянні з попереднім терміном реєстрації – 10 робочих днів.

Зміни в процедурі подання декларацій

Виключення вимоги подання декларації для кількох об’єктів

Раніше, якщо на підприємстві знаходилось кілька об’єктів нерухомості, розташованих в різних адміністративно-територіальних одиницях, декларацію потрібно було подавати безпосередньо в ДСЧП. Відтепер ця вимога виключена з Порядку.

Оновлення форми декларації

Введення нової редакції декларації

Декларація відповідності матеріально-технічної бази тепер представлена в новій редакції, що спрощує процес її заповнення та подання.

Читати також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *