ТЕЛ: + 3 8 (050) 312 70-82

Порядок реєстрації технологічних транспортних засобів: основні етапи та вимоги

Головна » Статті з охорони праці » Порядок реєстрації технологічних транспортних засобів: основні етапи та вимоги

Технологічний транспорт обов’язково підлягає реєстрації в інтеррегіональних підрозділах Державного органу праці відповідно до діючого регламенту, який контролює запис та контроль вантажних та аналогічних транспортних засобів.

Власники цих транспортних одиниць, незалежно від того, чи вони представники юридичних осіб чи приватні особи, разом із дозволеними представниками, повинні дотримуватися вимоги реєстрації цих транспортних засобів протягом 10 днів після отримання права на їх використання, включаючи ситуації тимчасового ввезення на територію України.

Транспорт, що належить юридичній особі, записується за її юридичною адресою, а особистий транспорт приватних осіб – за місцем їх проживання чи перебування. Також дозволяється запис транспорту за адресою його використання, незалежно від того, чи належить він, орендується чи використовується на постійній основі юридичним чи фізичним особам.

Що повинен власник?

Власник повинен подати аплікацію відповідно до вимог додатків 1 і 2 до Правил для реєстраційного процесу. Заява може бути подана особисто, відправлена поштою до адміністративного офісу або в електронному вигляді через Офіційний веб-портал державних електронних служб.

Необхідно подати копії документів, які підтверджують право володіння транспортним засобом, декларацію відповідності виробника та акт технічного огляду, відповідно до формату, в зазначеного у додатку 4 до Регламенту. Для технологічного транспорту, на який впливає

Технічний регламент безпеки машин, затверджений Постановою Кабінету Міністрів України № 62 від 30 січня 2013 року, та який реєструється вперше, декларацію відповідності має заповнити виробник або його уповноважений представник.

При реєстрації технологічного транспорту, що був використаний раніше і вже зареєстрований, необхідно надати свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу із відміткою про його вилучення з обліку. Якщо такого свідоцтва немає, слід надати довідку з останнього місця реєстрації транспортного засобу.

Додатково, власникам технологічного транспорту необхідно періодично проводити технічний огляд своїх транспортних засобів, що допомагає забезпечити безпеку експлуатації та відповідність усім нормам і вимогам.

Читати також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *