ТЕЛ: + 3 8 (050) 312 70-82

Наказ Щодо виконання на підприємстві обмежувальних проти епідемічних заходів з метою запобігання розповсюдження Коронавірусної хвороби (COVID-19)

Головна » Документи з охорони праці » Накази з охорони праці » Наказ Щодо виконання на підприємстві обмежувальних проти епідемічних заходів з метою запобігання розповсюдження Коронавірусної хвороби (COVID-19)

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ
«________»
Н А К А З № 48-ВК
від «27» січня 2023 р. м. Київ

Щодо виконання на підприємстві обмежувальних проти епідемічних заходів з метою запобігання розповсюдження Коронавірусної хвороби (COVID-19)

На виконання статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», відповідно до статей 28, З0 Закону України «Про забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення» від 24.02.1994 р.,вимог постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211«Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (далі — COVID-19) та з метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби серед працівників підприємства, –

Н А К А З У Ю :

1.Забезпечити на об’єктах підприємства з 01.02.2021р.виконанняобмежувальних протиепідемічних заходів, до закінчення введеного урядом карантину.
2. Призначити начальників виробничих підрозділів відповідальними за виконання карантинних вимог на їхніх дільницях. Відповідальним по підприємству призначити головного інженера
3.Відповідальнимособамдля запобігання поширення COVID-19 здійснювати контроль за впровадженням заходів з недопущенню поширення коронавірусної хвороби COVID-19, а саме:
– довести підлеглим під розпис вимоги щодо носіння масок, які закривають ніс і рот, необхідності дотримання безпечної дистанції та антисептичної обробки;
– забезпечити наявність засобів індивідуального захисту (ЗІЗ), антисептичних та дезінфікуючих засобів;
– здійснюватипостійний контроль за використанням ЗІЗ, проведенням дезінфекції, недопущенням до виконання робіт осіб з ознаками гострих респіраторних захворювань;
– організувати проведення термометрії – безконтактне вимірювання температури тіла працівників до початку роботи;
– забезпечити розрахунковий запас засобів індивідуального захисту та дезінфікуючих засобів для працівників на об’єкті будівництва, розміщення в санітарно-побутових приміщеннях на будівельних майданчиках дозаторів для антисептиків та їх регулярне заправлення;
– здійснюватипостійний контроль за прибиранням та щоденною дезінфекцію санітарно-побутових приміщень та поверхонь в місцях спільного користування працівників;
– інформувати керівництво підприємства,про появу респіраторних симптомів у працівників та необхідності їх самоізоляції.
4. Інженеру з охорони праці КравцюО.П провести інструктажі з працівниками підприємства з питань профілактики та запобігання коронавірусної інфекції (COVID-19).
5.Працівникам підприємства та підрядних організацій:
• дотримуються дистанціювання та безконтактного привітання;
• дотримуються гігієни рук;
• дотримуються етикету кашлю (у одноразову серветку або згин ліктя);
• дотримуються респіраторної гігієни (не торкаються руками обличчя, рота і носа);
• у разі підвищення температури тіла або погіршення самопочуття та появи респіраторних симптомів (таких як нежить, біль в горлі, кашель) під час виконання робочих обов’язків негайно інформують відповідальну особу.
• Для запобігання поширення коронавірусної хвороби COVID-19 слід дотримуватись фізичного дистанціювання (не менше 1-1,5 м), яке направлене на зменшення кількості та тривалості контактів між людьми настільки, наскільки це можливо, в тому числі під час виробничого процесу.
• У випадку, якщо дотримуватись дистанції між працівниками неможливо, вони повинні використовувати одноразові медичні маски або захисні маски, виготовлені самостійно.
• Маску слід змінювати кожні 3 години або раніше, якщо вона стала вологою. Заборонено застосовувати одноразові медичні маски повторно. Використання медичних або захисних масок передбачено разом із іншими засобами індивідуального захисту відповідно до робочого процесу.
• Обробку рук впродовж дня рекомендовано проводити шляхом миття рук із застосуванням рідкого мила під проточною водою або, у разі відсутності видимого забруднення рук, використовувати спиртовмісні антисептики для рук.
5.1.На робочих місцях працівників
• два рази на день має проводитись вологе прибирання із застосуванням мийних засобів.
• Під час прибирання приміщень обов’язково проводиться очищення поверхонь, з якими часто контактують працівники ( ручки дверей, умивальники).
• Приміщення регулярно провітрюватись.
• Кожен працівник має користуватись виключно особистими засобами індивідуальної гігієни (рушники, зубна щітка тощо), а також індивідуальним посудом та столовими приборами.
6. Інженеру з охорони праці Кравцю О.П. ознайомити з даним наказом працівників підприємства згідно листа ознайомлення.
7. Контроль за виконанням наказу покласти на головного інженера Скакуна В.М..

виникли

питання?