ТЕЛ: + 3 8 (050) 312 70-82

Наказ Про готовність до аварійних ситуацій та затвердження плану ліквідації аварійних ситуацій на об’єктах підприємства

Головна » Документи з охорони праці » Накази з охорони праці » Наказ Про готовність до аварійних ситуацій та затвердження плану ліквідації аварійних ситуацій на об’єктах підприємства

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ
«____________»
Н А К А З № 43-ОП
від «25» січня 2023 р. м. Київ

Про готовність до аварійних ситуацій та затвердження плану ліквідації аварійних ситуацій на об’єктах підприємства

Відповідно до вимог закону України «Про захист населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру» від 24.03.1999; розділу 2 «Правил пожежної безпеки в Україні» (НАПБ А.01-2015); статті 11 Закону України «Про об’єкти підвищеної небезпеки» від 18.01.2001 № 2245-III та Правил техногенної безпеки у сфері цивільного захисту на підприємствах, в організаціях, установах та на небезпечних територіях, затверджених наказом Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи від 15.08.2007 № 557, та М 63-03 «Методики…»,-

НАКАЗУЮ:

1. Підвищити готовність підприємства до ліквідації аварійних ситуаційі аварій, у зв’язку з чим:
1.1.Організувати проведення робіт щодо запобігання виникненню аварійних (надзвичайних) ситуацій техногенного та природного характеру, порушенню стійкості будівельних конструкцій на об’єктах підприємства, будівельних майданчиках і зменшення збитків і втрат у разі стихійного лиха, аварій, катастроф, вибухів і пожеж.
Відповідальні – начальники дільниць.
1.2. Здійснювати оповіщення працівників підприємства, відвідувачів про загрозу та виникнення надзвичайних ситуацій (НС), та постійно інформувати їх про стан наявної обстановки.
Відповідальні – начальники дільниць.
1.3. Контролювати стан захисту працівників підприємства, відвідувачів, які потрапляють у зони ураження внаслідок НС.
1.4.Здійснювати координацію та контроль за станом проведення рятувальних та інших невідкладних робіт у районах лиха, осередках ураження.
2. Затвердити переглянуті ПЛАС по АЗС на виробничійбазі та типовий ПЛАС для об’єктів будівництва. При розробці ПЛАС для нових будмайданчиків враховувати вимоги розробленого та затвердженого типового.
Відповідальний – начальник виробничо-технічного відділу.
3. Призначити працівника, відповідального за пожежну безпеку по підприємству.
4.Особі уповноваженійз питань цивільного захисту Карасю О.А. розробити документи щодо заходів цивільного захисту, а саме:
– програмунавчання персоналу діям при виникненні аварійних ситуацій;
– план заходів з попередження аварійних ситуацій;
– план заходів реагування на аварійні ситуації і аварії;
– план заходів реагування у період НС на виробничійбазіта будівельних майданчиках при підйомі води у весняний паводок або при сильних зливових опадах та інші згідно Методики та ПЛАС (План заходів).
Термін виконання – до 25.03.2021р.
5. Працівникам, відповідальним за безпечне виконання робіт, керуватися типовим планом ліквідації аварійних ситуацій на об’єктах будівництва (ПЛАС) та ПЛАС по АЗС на виробничій базі.
6. Інженеру з охорони праці Кравцю О.П.наказ довести до відома працівників підприємства згідно листа ознайомлення.
7. Контроль за виконанням даного наказу покласти на головного інженера Скакуна В.М..

виникли

питання?