ТЕЛ: + 3 8 (050) 312 70-82

Держпраці надає консультації учасникам проєкту Армія відновлення

Головна » Статті з охорони праці » Держпраці надає консультації учасникам проєкту Армія відновлення
Держпраці надає консультації учасникам проєкту "Армія відновлення" Держпраці консультує учасників проєкту «Армія відновлення»

Державна служба України з питань праці (Держпраця) з радістю займається консультуванням учасників надзвичайно важливого та актуального проєкту – «Армія відновлення». Цей проєкт заслуговує особливої уваги, адже його метою є відновлення та модернізація об’єктів соціальної та економічної інфраструктури в регіонах України, що постраждали внаслідок військових дій.

Експерти Держпраці з задоволенням надають всебічну консультацію та професійну допомогу всім учасникам проєкту. Вони відповідають на запитання, що стосуються норм трудового законодавства, правил та стандартів безпеки, здоров’я та гігієни охорони праці.

Всі, хто беруть участь в «Армії відновлення», можуть бути впевнені, що вони працюють в рамках закону та що їх права та безпека є головним пріоритетом. Держпраця є їх надійним партнером, який завжди готовий надати потрібну інформацію та підтримку.

Проєкт «Армія відновлення» – це не просто реконструкція пошкоджених об’єктів. Це також шлях до створення безпечних та гуманних умов праці для всіх учасників проєкту. Відтак, наша співпраця із Держпрацею є ключовим елементом досягнення цієї мети.

Строкові трудові договори укладаються з безробітними учасниками для виконання відповідних робіт, забезпечуючи оплату праці не нижчу за мінімальну заробітну плату, що становить не менше 6700 грн, та може додатково фінансуватися з місцевих бюджетів або за рахунок замовників таких робіт.

Держпраці продовжує забезпечувати інформаційну та консультаційну підтримку установ та суб’єктів господарювання, які створюють робочі місця для організації суспільно корисних робіт (сільські, селищні ради, комунальні підприємства тощо). До цього часу інспектори праці надали консультаційну підтримку вже 303 підприємствам, що займаються організацією суспільно корисних робіт.

Читати також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *