ТЕЛ: + 3 8 (050) 312 70-82

Навчання з охорони праці

Головна » Послуги з охорони праці » Навчання з охорони праці
Навчання з охорони праці

Навчання з охорони праці – це необхідний процес, що допомагає компаніям забезпечити безпечне та здорове середовище для своїх співробітників, а також дотримуватися діючого законодавства.

Організація навчання з охорони праці часто передбачає внутрішнє та зовнішнє навчання. Внутрішнє навчання здійснюється безпосередньо на робочому місці під керівництвом керівника або спеціаліста з охорони праці. Зовнішнє навчання проводиться спеціалізованими учбовими закладами або центрами, що мають відповідну ліцензію.

Існує декілька видів навчання з охорони праці в Україні: первинне, попереднє, періодичне та позачергове. Первинне навчання проводиться перед початком роботи на новому робочому місці. Попереднє навчання проводиться перед зміною технології, обладнання, матеріалів або організації праці. Періодичне навчання проводиться не рідше одного разу на рік для усіх працівників незалежно від їх посади та стажу. Позачергове навчання може бути організовано в разі порушення правил охорони праці, аварій, професійних захворювань та інших непередбачених обставин.

У діючому законодавстві України передбачена періодичність проведення навчання з охорони праці. Згідно з цим, первинне та попереднє навчання проводиться перед початком роботи або зміною умов праці. Періодичне навчання проводиться не рідше одного разу на рік, а в деяких випадках і частіше. Позачергове навчання проводиться в надзвичайних обставинах або коли це вимагається за результатами перевірок, інспекцій, аудитів тощо.

Проводимо навчання з питань охорони праці :

— посадових осіб та фахівців – по законодавству та НПАОП;
— робітників — по програмах з безпечних методів і прийомів при виконанні будівельно-монтажних робіт.

Для проведення навчання та перевірки знань з питань охорони праці розроблені тематичні плани, програми та білети двох типів: (для навчання і перевірки знань).
Перевірка знань проводиться як на комп’ютерах, так і по білетах.
При успішному закінченні процесу навчання на організацію видається практичний посібник для інженера з охорони праці.

Вартість навчання:

— за перше правило – 250 грн., а кожне наступне правило по 75 грн.;
— кожна робітнича професія – 250 грн.

Для проведення навчання необхідно:

— завантажити бланк заявки;
— вибрати з переліку потрібні НПАОП або програми для робітників, та вказати їх порядковий номер
— надіслати заявку на нашу електронну адресу;
— оплатити отриманий рахунок.

виникли

питання?