ТЕЛ: + 3 8 (050) 312 70-82

Ліцензія на посередництво у працевлаштуванні за кордоном

Головна » Послуги з охорони праці » Ліцензія на посередництво у працевлаштуванні за кордоном
Ліцензія на посередництво у працевлаштуванні за кордоном

Україна має встановлені правила та процедури для отримання ліцензії на посередництво у працевлаштуванні за кордоном. Ось загальна інформація про процедуру отримання такої ліцензії в Україні:

 1. Юридичний статус: Ви повинні бути зареєстрованою юридичною особою відповідно до законодавства України. Можна зареєструвати приватне підприємство (ТОВ) або акціонерне товариство (ПАТ).
 2. Відповідність вимогам: Вам слід виконувати вимоги, встановлені законодавством щодо посередництва у працевлаштуванні за кордоном. Це включає такі аспекти, як фінансова стійкість, досвід роботи, професійні кваліфікації та інші фактори.
 3. Документи та заявки: Вам потрібно буде подати документи і заповнити заявку на отримання ліцензії. Зазвичай це включає статутні документи компанії, фінансові документи, копії паспортів керівників та інші документи, що підтверджують відповідність вимогам.
 4. Оплата: Є визначена плата за розгляд заявки на ліцензію, яку потрібно сплатити відповідно до встановленого законодавством порядку.
 5. Перевірка та розгляд: Після подання заявки, компетентні органи проводять перевірку ваших документів та відповідність вимогам. Після успішної перевірки заявка розглядається на засіданні відповідного органу, який видає ліцензію.
 6. Одержання ліцензії: Якщо ваша заявка схвалена, ви отримуєте ліцензію на посередництво у працевлаштуванні за кордоном. Ця ліцензія зазвичай має обмежений термін дії та підлягає періодичному продовженню.

Важливо пам’ятати, що процедура отримання ліцензії може бути більш детальною та включати інші вимоги залежно від законодавства та органів, що регулюють працевлаштування за кордоном в Україні.

Наша фірма спеціалізується на наданні професійної допомоги в отриманні ліцензії на посередництво у працевлаштуванні за кордоном. Ми розуміємо, що процес отримання такої ліцензії може бути складним і заплутаним, тому ми пропонуємо наші послуги для спрощення цього процесу для наших клієнтів.

Наша команда професіоналів має глибокі знання про вимоги та процедури, пов’язані з отриманням ліцензії на посередництво у працевлаштуванні за кордоном в Україні. Ми володіємо актуальною інформацією про законодавство та нормативні акти, що регулюють цю сферу, що дозволяє нам надавати професійні консультації та керувати всім процесом отримання ліцензії від початку до кінця.

Для отримання ліцензії на посередництво у працевлаштуванні за кордоном в Україні, необхідно підготувати наступні документи:

Для подання заяви необхідно скласти заяву встановленої форми та додати до неї відповідні додатки. В заяві необхідно вказати місце, де планується здійснювати посередницьку діяльність, а також надати інформацію про відсутність контролю з боку держави-агресора. Крім того, до заяви необхідно додати два примірники опису документів у довільній формі.

Також до заяви потрібно додати документи від іноземного роботодавця:

 • Відомості про реєстрацію іноземного роботодавця;
 • Дозвіл на працевлаштування іноземців (якщо це передбачено законодавством держави) або інформацію про види господарської діяльності;
 • Відомості про наявність колективної угоди між іноземною компанією та профспілкою або довідку про те, що така угода не укладалась.

У випадку, якщо іноземна компанія діє як посередник, до заяви також необхідно додати:

  • Копію дозволу на провадження посередницької діяльності з працевлаштування іноземців (якщо такий дозвіл передбачений законодавством держави);
  • Документ, що підтверджує наявність правовідносин між іноземним роботодавцем та посередником.

Важливо відзначити, що це загальний перелік документів, і можуть бути додаткові вимоги або документи в залежності від конкретних вимог законодавства та органу, що регулює цю діяльність в Україні. Рекомендується звернутися до Державної служби зайнятості України або консультантів з правових питань для отримання точної та актуальної інформації про необхідні документи для отримання ліцензії.

Порядок подання документів

Документи подаються до Міністерства економіки України особисто, поштовим відправленням з описом вкладення або у електронній формі. При електронній подачі документів необхідно мати електронний цифровий підпис (ЕЦП).

Якщо ви подаєте документи особисто, то повинні мати при собі документ, що посвідчує особу. Документи також можна подати через представника, проте представник повинен мати довіреність, що посвідчує його повноваження.

Строк розгляду документів

Строк розгляду становить 10 робочих днів з моменту їх подання. Після розгляду, уповноважений орган приймає рішення про видачу ліцензії або відмову у її видачі. Підстави для відмови у видачі ліцензії є вичерпними та встановлюються Законом.

У рішенні про видачу ліцензії зазначаються реквізити для сплати адміністративного збору у розмірі одного прожиткового мінімуму для працездатних осіб на день прийняття рішення (з 01 липня 2022 року – це 2600 гривень). Плата вноситься ліцензіатом у строк не пізніше десяти робочих днів з дня оприлюднення рішення про видачу ліцензії на порталі електронних сервісів (у випадку відмови у видачі ліцензії плата не стягується).

Ліцензія видається на необмежений термін.

Для успішного подання Ліцензії на посередництво у працевлаштуванні за кордоном важливо врахувати вимоги щодо аудиту з охорони праці для декларації. Це означає, що ваша компанія повинна мати відповідну систему управління охороною праці, яка підтверджується аудитом.

виникли

питання?