ТЕЛ: + 3 8 (050) 312 70-82

Ліцензія на централізоване водопостачання та водовідведення

Головна » Послуги з охорони праці » Ліцензія на централізоване водопостачання та водовідведення
Ліцензія на централізоване водопостачання та водовідведення

Ліцензія на централізоване водопостачання та водовідведення є офіційним документом, який дає право юридичним та фізичним особам – підприємцям займатися діяльністю, пов’язаною з забезпеченням населення питною водою. Це досягається за допомогою комплексу об’єктів, споруд та розподільних водопровідних мереж, які об’єднані в один технологічний процес виробництва, транспортування та постачання питної води.

Для оформлення ліцензії на центральне водопостачання та водовідведення суб’єкт ліцензування зобов’язаний подати наступні документи:

  • Заяву про отримання ліцензії (Додаток 1 до постанови № 307).
  • Відомості про засоби провадження господарської діяльності (Додаток 2 до постанови № 307).
  • Відомості про місця провадження господарської діяльності (Додаток 3 до постанови № 307).
  • Опис (Додаток 4 до постанови № 307).

Всі надані ліцензіатом документи повинні бути підписані та скріплені (у разі наявності) печаткою.

Зазначений перелік документів є вичерпним, і вимога органу ліцензування стосовно надання додаткової інформації та/або документів є незаконною.

Порядок оформлення ліцензії на центральне водопостачання та водовідведення передбачає наступні кроки:

  1. Підготовка документів: Суб’єкт ліцензування повинен зібрати необхідні документи для подання заявки на отримання ліцензії. До таких документів можуть входити заява про отримання ліцензії, відомості про засоби провадження господарської діяльності, відомості про місця провадження господарської діяльності та опис.
  2. Подання заявки: Суб’єкт ліцензування повинен подати заявку на отримання ліцензії відповідному органу ліцензування. Заявка повинна бути відповідно оформлена і містити всю необхідну інформацію про суб’єкта ліцензування та його діяльність.
  3. Розгляд заявки: Орган ліцензування проводить розгляд заявки і перевіряє відповідність суб’єкта ліцензування вимогам і правилам, що стосуються центрального водопостачання та водовідведення. Під час розгляду може здійснюватися перевірка фактичних умов та обстеження об’єктів.
  4. Отримання ліцензії: У разі позитивного розгляду заявки та відповідності суб’єкта ліцензування всім вимогам, орган ліцензування видає ліцензію на центральне водопостачання та водовідведення. Ліцензія дозволяє суб’єкту ліцензування здійснювати відповідну діяльність на законних підставах.

Орган ліцензування має строк до 10 днів для розгляду надісланого пакета документів після їх отримання.

Після того, як ліцензійна комісія приймає рішення про видачу ліцензії, ліцензіат зобов’язаний обов’язково сплатити державне мито за отримання ліцензії. Оплата за видачу ліцензії здійснюється заявником в Держказначейство тільки після опублікування рішення про видачу ліцензії. Розмір державного мита за отримання ліцензії визначається в розмірі одного прожиткового мінімуму для працездатних осіб на день прийняття рішення про видачу ліцензії.

Важлива інформація

Якщо підприємство здійснює свою діяльність на території більше ніж однієї області і населення становить понад 100 000 осіб, а також обсяги наданих послуг у сфері централізованого водопостачання перевищують 300 000 кубічних метрів на рік, а у сфері централізованого водовідведення – більше ніж 200 000 кубічних метрів на рік, то ліцензію видаватиме НКРЕКП (Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг). В усіх інших випадках ліцензію видаватимуть обласні та Київська міська державні адміністрації.

За прийняття рішення про видачу ліцензії передбачено сплату державного збору у розмірі одного прожиткового мінімуму працездатної особи на момент прийняття рішення органом ліцензування.

Ліцензія на централізоване водопостачання та водовідведення – ваш ключ до успішної діяльності у сфері забезпечення споживачів питною водою. Ми, ПП “Безпека Праці”, спеціалізуємося на наданні професійної допомоги в отриманні цієї важливої ліцензії.

Завдяки нашим знанням та експертизі у галузі централізованого водопостачання та водовідведення, ми готові надати вам всебічну підтримку в процесі отримання ліцензії. Ми добре орієнтуємося у вимогах, процедурах та регуляціях, пов’язаних з цією галуззю, і забезпечимо успішне проходження всіх необхідних етапів.

Висновок

Наша компанія докладе всіх зусиль, щоб вам було отримано ліцензію на централізоване водопостачання та водовідведення, а також дозвіл на роботи підвищеної небезпеки з охорони праці (як отримати дозвіл?). Ми розуміємо, що кожен клієнт має унікальні потреби, тому ми пропонуємо індивідуальний підхід та налаштовуємо наші послуги під ваші конкретні вимоги.

Довіртеся нам, і ми зробимо ваш шлях до отримання ліцензії на централізоване водопостачання та водовідведення швидким, ефективним та успішним. Звертайтеся до нас вже сьогодні!

 

виникли

питання?