ТЕЛ: + 3 8 (050) 312 70-82

Наказ Про запровадження на період карантину дистанційної (надомної) роботи.

Головна » Документи з охорони праці » Накази з охорони праці » Наказ Про запровадження на період карантину дистанційної (надомної) роботи.

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ
«________»
Н А К А З № 47-ВК
від «27» січня 2023 р. м. Київ

Про запровадження на період карантину дистанційної (надомної) роботи

На виконання статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», відповідно до статей 28, З0 Закону України «Про забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення» від 24.02.1994 р., відповідно до ст. 26 постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (далі — COVID-19), для обмеження скупчення осіб в транспорті та на шляхах прямування на роботу (з роботи) та з метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби серед працівників підприємства, –

НАКАЗУЮ:

1. З 01.2.2021р. запровадити дистанційну роботу із збереженням заробітної платні для працівників ТОВ «ЕТАЛОН»згідно списку, що додається(дод. 1).
2. На час дистанційної роботи працівник самостійно обирає місце роботи, про яке повідомляє безпосереднього керівника структурного підрозділу засобами електронного зв’язку.
3. Встановити для працівників, які працюють дистанційно, робочий часз 8.30 до 17.15, перерва для відпочинку та харчування з 13.00 до 13.30.
4. Упродовж робочого часу працівники, зазначені у пункті 1 цьогонаказу, зобов’язані:
• виконувати обов’язки, передбачені трудовим договором, посадовоюінструкцією та іншими локальними нормативними актами підприємства;
• відповідати на дзвінки, які надходять на доступні засоби комунікації;
• перевіряти електронну пошту й оперативно відповідати на листи.
5.Виконання працівниками пункту 3 цього наказуконтролює безпосередній керівник структурного підрозділу.
6. За недотримання п. 3 цього наказу працівник може бути притягнений додисциплінарної відповідальності у порядку, передбаченому КЗпП Українита іншими нормативно-правовими актами.
7.Начальнику відділу кадрів Козак О.В. при оформленні новоприйнятих працівників, обов’язково укладати з ними трудову угоду про дистанційну роботу.
8.Головному інженеру Скакуну В.М. разом з енергетиком Галатою С.С. забезпечити технічні можливості дистанційної роботи працівників, зазначених у пункті 1 наказу.
9. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

виникли

питання?